Рекомендую данний магазин, ввічливий продавець порекомендував хороше вудлище та котушку, віддільне йому дякую) Товар якісний, не побитий, гарно упакований. Буду брати ще, рекомендую)
Олег З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер
Дмитрий М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже якісні оберталки.Гачки гострі.покраска якісна.Рекомендую
Мар'ян Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мар'ян Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Іван П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую....все чудово...все доставлено.. і все працює.. Рекомендую ....
Александр Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Даже лучше чем на фото
Николай Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
гуд
Сергій Т.
Відмінно
Артём Я.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не советую этого продавца! Пришла посылка и не то что заказал, а похожее только дешевле на 15 грн. копейки но сам факт! Продавец не добросовестный и (неуважный- как он мне ответил) обманщик! Если кому нужен геморой и есть время на выяснение возврат итд. - добро пожаловать! Не СОВЕТУЮ!!
Коментар продавця
Так дійсно була допущена помилка в комплектації замовлення. Ви замовили воблер в розмірі 130мм, а Вам прислали 110мм (Нажаль переплутали тому, що цей воблер є в одинакових кольорах та двох розмірах). Але ми ні в якому разі не "Обманщики" як ви написали. Вам було запропоновано обмін воблера за наш рахунок або поверння коштів в розмірі 150грн за воблер без повернненя товару. Але нажаль проявили агресію та вирішили нецензурно повиражатись та проігнорували нашу пропозицію! Нам шкода за негативний досвід купівлі товарів в нашому магазині і ще раз приносимо вибачення за помилку в комплектації замовлення!
Відгуки про компанію Світ Рибалки Україна
Рекомендую данний магазин, ввічливий продавець порекомендував хороше вудлище та котушку, віддільне йому дякую) Товар якісний, не побитий, гарно упакований. Буду брати ще, рекомендую)
Супер
Дуже якісні оберталки.Гачки гострі.покраска якісна.Рекомендую
Дякую....все чудово...все доставлено.. і все працює.. Рекомендую ....
Даже лучше чем на фото
гуд
Не советую этого продавца! Пришла посылка и не то что заказал, а похожее только дешевле на 15 грн. копейки но сам факт! Продавец не добросовестный и (неуважный- как он мне ответил) обманщик! Если кому нужен геморой и есть время на выяснение возврат итд. - добро пожаловать! Не СОВЕТУЮ!!
Так дійсно була допущена помилка в комплектації замовлення. Ви замовили воблер в розмірі 130мм, а Вам прислали 110мм (Нажаль переплутали тому, що цей воблер є в одинакових кольорах та двох розмірах). Але ми ні в якому разі не "Обманщики" як ви написали. Вам було запропоновано обмін воблера за наш рахунок або поверння коштів в розмірі 150грн за воблер без повернненя товару. Але нажаль проявили агресію та вирішили нецензурно повиражатись та проігнорували нашу пропозицію!
Нам шкода за негативний досвід купівлі товарів в нашому магазині і ще раз приносимо вибачення за помилку в комплектації замовлення!