Рекомендую данний магазин, ввічливий продавець порекомендував хороше вудлище та котушку, віддільне йому дякую) Товар якісний, не побитий, гарно упакований. Буду брати ще, рекомендую)
Олег З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер
Дмитрий М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже якісні оберталки.Гачки гострі.покраска якісна.Рекомендую
Мар'ян Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Мар'ян Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Іван П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую....все чудово...все доставлено.. і все працює.. Рекомендую ....
Александр Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Даже лучше чем на фото
Николай Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
гуд
Сергій Т.
Отлично
Артём Я.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не советую этого продавца! Пришла посылка и не то что заказал, а похожее только дешевле на 15 грн. копейки но сам факт! Продавец не добросовестный и (неуважный- как он мне ответил) обманщик! Если кому нужен геморой и есть время на выяснение возврат итд. - добро пожаловать! Не СОВЕТУЮ!!
Комментарий продавца
Так дійсно була допущена помилка в комплектації замовлення. Ви замовили воблер в розмірі 130мм, а Вам прислали 110мм (Нажаль переплутали тому, що цей воблер є в одинакових кольорах та двох розмірах). Але ми ні в якому разі не "Обманщики" як ви написали. Вам було запропоновано обмін воблера за наш рахунок або поверння коштів в розмірі 150грн за воблер без повернненя товару. Але нажаль проявили агресію та вирішили нецензурно повиражатись та проігнорували нашу пропозицію! Нам шкода за негативний досвід купівлі товарів в нашому магазині і ще раз приносимо вибачення за помилку в комплектації замовлення!
Отзывы о компании Мир Рыбалки Украина
Рекомендую данний магазин, ввічливий продавець порекомендував хороше вудлище та котушку, віддільне йому дякую) Товар якісний, не побитий, гарно упакований. Буду брати ще, рекомендую)
Супер
Дуже якісні оберталки.Гачки гострі.покраска якісна.Рекомендую
Дякую....все чудово...все доставлено.. і все працює.. Рекомендую ....
Даже лучше чем на фото
гуд
Не советую этого продавца! Пришла посылка и не то что заказал, а похожее только дешевле на 15 грн. копейки но сам факт! Продавец не добросовестный и (неуважный- как он мне ответил) обманщик! Если кому нужен геморой и есть время на выяснение возврат итд. - добро пожаловать! Не СОВЕТУЮ!!
Так дійсно була допущена помилка в комплектації замовлення. Ви замовили воблер в розмірі 130мм, а Вам прислали 110мм (Нажаль переплутали тому, що цей воблер є в одинакових кольорах та двох розмірах). Але ми ні в якому разі не "Обманщики" як ви написали. Вам було запропоновано обмін воблера за наш рахунок або поверння коштів в розмірі 150грн за воблер без повернненя товару. Але нажаль проявили агресію та вирішили нецензурно повиражатись та проігнорували нашу пропозицію!
Нам шкода за негативний досвід купівлі товарів в нашому магазині і ще раз приносимо вибачення за помилку в комплектації замовлення!